Автостоп Україною: Реальні пригоди чи небезбечний експеремент.

Якщо ти молода, відкрита для нових пригод людина і любиш подорожі, значення слова автостоп тобі напевно відомо, сучасні мандрівники – автостопщики, їх ще називають хічхайкінг.

Наша країна багата на дивовижні пейзажі і місця з якими слід познайомитися особисто.

Автостоп – це чудовий спосіб дізнатися про культуру країни або міста. Зануритися в особливості звичаїв та побуту очима не звичайного туриста , а місцевих жителів.

Літо набирає обертів, а це значить що настав час для пригод і цікавих подорожей. Відправитись в мандрівку автостопом куточками України – чудова ідея для тих хто любить екстрим і бажає додати яскравих фарб літньому відпочинку.

avtostop-2

Але не всі люди віддають перевагу такому заняттю, вважаючи його небезпечним. І таке хвилювання має місце бути. Пропоную розібратися чи варто ризикувати і як діяти щоб реальні пригоди не вилилися вам в невдалий експеремент.

  • «Світ не без добрих людей», – в цьому крилатому виразі, ті хто зіткнеться з таким методом подорожі, переконаються не раз. Особливо якщо ваш тріп розгорнувся десь в Закарпатській області, як показує досвід, саме там людська чуйність та привітливість не знає меж. Приємно дивує, те, як люди зовсім тебе не знаючи, готові запропонувати допомогу перш ніж вона вам дійсно знадобиться. Але така подорож повна несподіваних поворотів, тому в будь-якій ситуації слід розраховувати лише на себе та своїх друзів.
  •  До речі, компанія яка тебе супроводжуватиме – перший фактор безпечної та цікавої подорожі. Якщо ти дівчина, то ми би не рекомендували відправлятися однією або з подругою. Адже правило автостопу №1 – їхати в парі з чоловіком. Як говорив великий Хемінгуей, «Подорожуйте тільки з тими, кого любите».

8.2_2

  • Наступне питання яке ви маєте вирішити на стадії підготовки , – що з собою брати та одягати. Дуже важливо , справити на водія приємне перше враження. Для цього ви маєте бути добре і охайно вдягнені. У зворотньому випадку не тільки у вас буде менше шансів зупинити машину, а й у наступних стоперів. Обов’язково візьміть з собою великий та зручний рюкзак з найнеобхіднішими речами.

716479_1502778

  • Відразу попереджайте водія, що грошей на дорогу у вас немає, щоб в кінці дороги не траплялось конфузів.
  • Правильно обирайте місцевість. Ставати потрібно не просто там де вас буде найкраще видно, а й так щоб було зручно зупинятися автомобілю , і обов’язково в дозволеному місці для нього. Наприклад, в Європі неможна стояти на автобанах, лише в районах автозаправок, в іншому випадку ризикуєте отримати не малий штраф.

hitchhiking-companions

Що ж , сподіваємось наші поради стануть першим кроком до нових і незабутніх подорожей, що на вас чекають.

Keep calm and travel on!