Топ 5 фільмів які потрібно подивиться цим літом

1.Месники. Фінал

1

Герої, які залишилися в живих, члени команди Месників і їх союзники повинні розробити новий план, який допоможе протистояти діям титана Таноса. Після найбільш масштабної і трагічної битви в історії вони не можуть допустити помилку.

Один із самих жаданих фільмів для любителів Marvel. Це фінальна серія, на яку чекали з 2014 року. Фільм – подія, який обговорюють всі. Цей фільм вартий перегляду.

 

 

 

 

 

2.Скло

2

«Скло» – американський супергеройський фільм в жанрі фантастичного трилера. Третій фільм серії «Невразливий» і загальний сиквел фільмів «Невразливий» і «Спліт».

Викрадач з множинним розладом особистості і терорист-інвалід Містер Скло виходять на своїх давніх супротивників – травмовану дівчинку-підлітка Кейсі і старіючого супергероя Девіда Данна.

Якщо ви дивились попередні дві частини, то вам точно сподобається цей фільм, в якому змогли так вдало обєднати три різні історії.

 

 

 

 

3. Воно 2

3

Воно 2 – американський фільм жахів.

Дія фільму розгортається через 27 років після перемоги хлопців над Пеннивайз. Здавалося б, все добре, вони дорослі і живуть своїм життям, але несподіваний телефонний дзвінок змушує їх знову об’єднатися. Героям доведеться знову зіткнутися з Воно.

Для тих, хто не готовий до якогось страшного фільму жахів цей в самий раз.

Сюжет доволі цікавий, не викликає якоїсь відрази( як це часто буває під час перегляду фільмів жаху).

 

 

 

 

4. Кладовище домашніх тварин

4

«Кладовище домашніх тварин» – фільм жахів за однойменним романом Стівена Кінга.

Сім’я Луїса Крида переїжджає в сільський будинок, який розташований по сусідству з похмурим Цвинтарем домашніх тварин. Саме тут Луїс ховає кішку, улюбленицю сім’ї, яка загинула під колесами вантажівки. Ця смерть тягне за собою низку жахливих подій, які доводять Крід, що мертві повинні залишатися мертвими.

Фільм на любителя. Якщо вас цікавлять містичні історії,то цей фільм саме для вас.

 

 

 

5. Покемон. Детектив Пікачу

5

«Покемо?н. Детекти?в Пікачу?» – повнометражний ігровий фільм за однойменною відеогрою. Це буде перший фільм з живими акторами по франшизі Покемон.

Пікачу візметься за рослідування справ, які звязаніз покемонами.

Всі в дитинстві дивились фільм про покемонів і памятають головного героя – жовтого покемона . В цьому фільмі він намагається розкрити злочин. Це в деякій мірі продовження того,що дивились в дитинстві.

Фільм саме для сімейного перегляду з дітьми. Дорослих також він зацікавить і не залишись без приємних вражень.