День знань у Запорізькому національному університеті

Сьогодні в ЗНУ святкували День знань.

Студентів зустрічали з запальною музикою DJ на алеї парасольок біля другого навчального корпусу. Під час офіційної частини до присутніх на заході, зокрема до першокурсників вишу, із привітаннями звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він розповів стдентам та їх батькам про досягнення університету, а саме модернізовані аудиторії, лабораторії із сучасним обладнанням, необхідним для освітнього процесу європейського рівня. З початку цього навчального року в ЗНУ функціонують 20 новітніх мультемедійних аудиторій.

P90830-094622

Цього року до Запорізького національного університету було зараховано п’ять з половиною тисяч нових студентів. А загальна кількість студентів перевищує сімнадцять тисяч. ВНЗ був готовий до такої кількості, тому що крім того, до свята приурочили відкриття відремонтованного та модернізованого навчального корпусу №6

P90830-090601-01

Кульмінаційним моментом свята, звичайно, стала посвята вчорашніх вступників у першокурсники. Під час цього дійства проголосили урочисту клятву студента Запорізького національного університету. Хор студентів в урочистих мантіях заспівав гімн «Gaudeamus »

P90830-095758-01

Вітаємо всіх з Міжнародним днем знань і бажаємо щоб цей навчальний рік не минув без нових досягнень, цікавих подій та звершень.