“Ярмарок освіти” у Запоріжжі 2020

7 листопада о 12:00 відбулося урочисте відкриття виставки “Абітурієнт 2020” та “Освіта за кордоном” у місцевому комплексі “Козак-Палац”.

Організований щорічний захід став можливим завдяки підтримці Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької міської ради та Запорізького обласного центру зайнятості.

3
Урочисте відкриття “Ярмарки освіти”, 7 листопада 2019

В “Ярмарку освіти” приймали участь працівники учбових закладів, представники видавництв, роботодавці та бизнес-школи. Всім охочим вони допомагали отримати оновлену інформацію стосовно зміни вступних іспитів у наступному році, а також дізнатися більше про кафедри та учбову програму. Завдяки чому, кожен абітурієнт у майбутньому зможе орієнтуватися в своїй самореалізації.

2
Представлення робототехніки на виставці, 7 листопада 2019

Всього налічується близько 52-х представлених установ з різноманітною акредитацією: ліцеї, коледжі, інститути, академії, університети та навчальні центри. Пропонується освіта за межами нашого міста-у Дніпрі, Одесі, Харкові, Черкасах. А також, безкоштовна освіта за кордоном-навчання у Польщі, Словаччині, Чехії, Греції, Франції.

Участь у форумі приймають місцеві освітні заклади: “Запорізький будівельний коледж”, “Запорізький професійний ліцей автотранспорту”, “Запорізький державний медичний університет”, “Медичний коледж ЗДМУ”, кафедра дизайну ЗНТУ, “Запорізький коледж радіотехніки” та інші.

Немісцеві заклади: “Одеська національна академія харчових технологій”, “Національний аерокосмічний університет імені М. Е. Жуковського”, “Університет імені Альфреда Нобеля”, “Університет Марії Кюрі-Склодовської”.

Також, запрошували до себе “Запорізька дитяча залізниця”, “Укренерго”, ТОВ“Нібулон” та управління патрульної поліції в Запорізькій області.

Для всіх бажаючих була можливість на місці придбати сувеніри проекту “Я люблю Запоріжжя” та “Історія Запоріжжя”. В залі розташований “Клуб кави” для відвідувачів та барні стійки з солодощами. Студенти “Училища моди і стилю” презентували моделі особистого дизайну одягу та танцювальні номери.

6
Творчі учні “Училища моди і стилю”, 7 листопада 2019

Кожен міг пройти опитування з профорієнтації, зробити зачіску, навчитися робити орігамі, насолодитися безкоштовним масажем, погратися з роботом R2-D2, а також отримати детальну інформацію про учбовий заклад, що викликав зацікавленість.

7
Мультикоптер та R2-D2 на відкритті заходу “Ярмарки освіти”, 7 листопада 2019

Спеціалізована виставка тривала з 7 по 9 листопада. Талановиті студенти продемонстрували свої навички в творчих виступах та мастер-класах.

Автор: Самушкiна Юлiя