Факультет журналістики: підсумки семестру, та плани на майбутнє

У вівторок, 11 лютого, у актовій залі другого корпусу відбулися загальні збори викладачів та студентів факультету журналістики Запорізького національного університету. Темою зборів стали основні підсумки роботи факультету, проблеми та плани на майбутнє.

Захід почався виступом декана факультету журналістики Віктора Володимировича Костюка. Зокрема, він зауважив на тому, що факультет журналістики має високі рейтинги серед інших доволі потужних українських й може конкурувати навіть зі столичними факультетами журналістики. Також декан нагадав, що факультет задіяний у одному із найбільших європейських проєктів перебудови журналістської освіти DESTIN.

Виступ Наталії Іванівни Тяпкіної, заступниці декана з навчальної роботи, був присвячений філософії навчання на факультеті, а Анастасія Андріївна Кондрико розповіла про позааудиторну роботу та участь студентів у ній. Також слово взяла Мзія Харчілава, в.о. голови студентської ради факультету, й прозвітувала про діяльність та підсумки роботи студентської ради.

Заступник декана з міжнародного співробітництва і проектного менеджменту Катерина Григорівна Сіріньок-Долгарьова розповіла студентам про безліч програм обміну та можливості відвідати такі країни: Німеччина, Америка, Швейцарія, Польща та багато інших.

Під час зборів долучались до побажань та зауважень викладачі відповідальні за наукову роботу, міжнародну діяльність та профорієнтацію. А студенти мали змогу висловити власну думку та поставити запитання викладачам.

У підсумку зустрічі декан Віктор Володимирович Костюк наголосив, що: “Факультет журналістики дає всі можливості для розвитку — було б тільки бажання”.

Автор: Віктор Посунько матеріал взято з сайту Радио “Юниверс”