Студенти факультету журналістики вчаться робити розслідування з практиками

Факультативний курс з журналістських розслідувань, який розробили спільно команда ГО “Запорізький центра розслідувань” та викладачка однойменної дисципліни Наталія Виговська стартував на базі навчальної лабораторії інтернет-радіо “Університет” та новітній медіа.

В п’ятницю, 28 лютого, відбулося вже друге заняття.

Курс розрахований на шість тижнів, його ведучі – керівник центру Сергій Сидоров, та журналістки-розслідувачки, зокрема, випускниці ЗНУ, Лілія Стативко, Вероніка Хорольська, а також Катерина Рождественська.  Разом із практиками студенти та студентки 2 та 3 курсу журналістики вивчають, як працювати з базами даних, шукати інформацію на компанію та людину, орієнтуватися питаннях землі та кадастрових картах, судових реєстрах, питаннях нерухомості та будівництва, розробляти розслідування на екологічну тематику.

88261123_3107992382545473_6741209225592045568_n

“Цей факультатив дуже інформативний. Багато чого, що нам розповідають, я чую вперше. Так, на першому занятті нам розповідали про те, як правильно робити досьє на людину, а на другому про земельне право. Велике дякую нашим тренерам за те, що вони всю інформацію подають стисло та без зайвої “води”, роблять її доступною та зрозумілою для нас, “ – поділилася враженнями студентка 3-го курсу факультета журналістики Юлія Чернявська.

 

“Факультативи реально круті, дуже багато пізнавальної інформації, ресурсів. Вдячна за те, що діляться знаннями, відповідають на всі поставлені питання чітко і зрозуміло.  Спікери відкриті та щирі, відчуваєш себе своєю. Видно, що люблять свою справу і намагаються для неї все робити”, – розповіда тудентка 3-го курсу факультета журналістики Лера Ленева.