У здоровому тілі – здоровий дух!

На дворі своїм звичним темпом плине весна,незабаром температура повітря підніметься настільки, що змусить людей скинути з себе кожушки та піти на пляж. Але багато хто почне депресувати через те, що так і не встиг підготувати своє тіло до пляжного сезону. На тренування у фітнес-центри та на звичайну пробіжку в парк не можна! Що ж робити? Напевно, заїсти свій стрес, а влітку ходити на пляж пізно вночі? Ні, не поспішайте бігти до холодильника, а займіться спортом прямо в себе вдома, прямо у своїй кімнаті!

Звучить дивно? Лише на перший погляд. Можливо ви скажете: «Та як можна займатися спортом вдома? Мало місця, немає тренажерів, молодший брат чи сестра не дають спокою!» А я відповім, що спокійно і, навіть, дуже ефективно можна привести себе у потрібну форму вдома та без усілякого обладнання. Ми живемо в еру цифрових технологій, в інтернеті зараз є багато інформації про тренування вдома, в ютубі багато відеотренувань, навіть через додаток у телефоні можно слідкувати за твоїм харчуванням і вказувати коли і як потрібно займатись спортом. Почати потрібно з малого, і вже тоді помірно збільшувати планку. Ось декілька порад для того, як правильно тренуватись дома:

6eee43ce5683774a1ebf068dc987b802
• Оберіть зручний час, коли вам найменше заважатимуть, і намагайтеся кожне тренування проводити саме в цей час.
• Якщо ви не маєте ніякої фізичної підготовки, не починайте зі суперскладного тренування, мовляв швидше досягнете результату. Скоріше, швидше ви закинете цю ідею якомога далі, ніж чого-небудь досягнете, тому потрібно обирати тренування в міру своїх можливостей так, щоб ви могли виконувати вправи регулярно.
• Заведіть графік, куди будете записувати всі свої тренування, вагу, заміри та багато чого іншого, щоб можна було наочно побачити свій прогрес. Особисто я після кожного тренування фотографую себе.Таким чином, мені видно в якій формі я починала, а в якій знаходжусь вже зараз, і на чому мені потрібно акцентувати більше уваги.
• Дуже важливим є раціон харчування, 70-80% результату залежить саме від нього. Але це не означає, що із завтрашнього дня, вам потрібно починати голодування! Дієта також не є самим дієвим варіантом, тим паче так ви не тільки не схуднете, а ще й завдасте своєму організму шкоди! Але як можна налагодити своє харчування, коли через самоізоляцію ми їмо те, що є вдома і не маємо права вередувати? Знаєте, є така штука, як збалансоване харчування, ви можете їсти все, але в міру, тому просто не зловживайте шкідливою їжею, і, навіть, раз на тиждень можете влаштувати собі «чітмілл», як заохочення.
• Окреме місце займає моральна підготовка, адже щоб змусити себе хоча б встати з дивану, потрібна гарна мотивація. Я вважаю, мотивація повинна бути лише позитивною, ні в якому разі не можна нарікати собі. Навпаки, краще говорити про свою красу, і про те, що станете ще гарнішими. Запам’ятайте, як ви сприймаєте себе, сприймають вас й інші!
Тому, якщо ви переборете свої лінощі, гарно вмотивуєте себе і будете дотримуватися цих простих порад, результати не за горами! Тим паче, зайнятись собою – це ще один спосіб провести самоізоляцію з користю!
Залишайтеся вдома!
Автор: Карина Жиріхова