Арт-майданчики сучасної України

Львівський палац мистецтв. Найбільший виставковий комплекс і культурний центр Західної України, який час від часу приймає серйозні проекти. Палац був добудований і відкритий у 1996 році.

IconArt. З 2010 року в IcoArt можна побачити зразки сучасної картини на християнську тематику, як правило, львівських чи західноукраїнських художників – Петра Гуменюка, Люби Яцків або Наталі Русецької. 

Центр Шептицького. Мультифункціональний комплекс, який об’єднав конференц-зали, публічний культурний простір, дитячу зону, милий кафетерій, книжкову крамницю, галерею і бібліотеку. Будівля побудована у вигляді стопки книг, автори проекту – німецьке бюро Behnisch Architekten і львівське AVR Development. 

Галерея Гері Боумена. Заснована у 2009 році англійським меценатом українського походження Гері Боуменом, здійснює через персональні та групові виставки художників, фотографів, скульпторів кінця минулого і початку нинішнього століття.

Come In. Відкрита у 2014 році Анастасією Леоновою і з тих пір позиціонує себе як незалежна галерея з фокусом на популяризацію сучасного мистецтва в Україні. 

  • ЄрміловЦентр. Центр сучасного мистецтва Харкова, названий на честь першого українського художника-авангардиста і дизайнера. ЄрміловЦентр займає просторе двоповерхове приміщення в бічній частині головного корпусу Національного університету.

ЄрміловЦентр – багатофункціональний майданчик. Крім виставок тут проходять освітні заходи, презентації нематеріального мистецтва й різних культурно-соціальних ініціатив, художні форуми.

підготувала Софія Матвейшина