Команда Dance Dreamers завітала до зірочок дитячого будинку “Чебурашка”

18 грудня відбулася благодійна поїздка громадської організації “Dance Dreamers” у дитячий будинок “Чебурашка”, що у Білій Церкві.

Фото Instagram

Головною метою команди було забезпечення дітей необхідними речами, побутовою технікою, солодощами і найголовніше – позитивними емоціями.

Dance Dreamers придбали новий холодильник та транспортували його до дитячого будинку. Окрім цього, дітям привезли 4 коробки іграшок, комплекти одягу для зими та багато різних смаколиків.

На цьому приємні сюрпризи не завершилися, команда влаштувала для малечі майстер-класи з ча-ча-ча та повільного вальсу, а вже після цього відбулася справжня вечірка з використанням конфеті.

З усім цим команда не впоралася б на відмінно, якби не танцювальна спільнота, яка допомагала зібрати кошти на реалізацію цього міні-проекту.

Усього за 2 дні люди зібрали – 28 834 гривні. Це досить вражаючі результати для маленької організації. Усі закупівлі Dance Dreamers відзвітували на своїх офіційних сторінках Instagram i Facebook.

Це вже не перший вдалий проект громадської організації “Dance Dreamers”. Ще в жовтні, досить широкого розголосу набула акція з використанням футболок на яких написано – “The War in Ukraine IS NOT OVER”, що в перекладі з англійської означає – “війна в Україні ще не закінчилася”. Це своєрідний меседж від танцювальної спільноти України усім європейцям та росіянам, що через корупцію попадають на міжнародні змагання.

Фото футболок на учасниках International Championship 2022

Ця акція була реалізована на багатьох закордонних турнірах, починаючи з жовтня 2022 року. Все дуже просто – футболки з логотипами України і надписами “The War in Ukraine is not over” команда мрійників передала танцюристам та тренерам, які змогли приїхати на ці міжнародні конкурси. Публікації з фотографіями учасників акції швидко розповсюдилися у соціальних мережах. Результати були настільки потужними, що акцію почали репостити на своїх офіційних сторінках – впливові люди та навіть держпосадовці, як наприклад – Іветт Куппер (тіньовий міністр внутрішніх справ Великої Британії) у своєму твіттері.

Трохи про громадську організацію:

Сама спільнота “Dance Dreamers” утворилася у квітні 2022, на другому місяці війни. Сама назва в перекладі означає – “Танцювальні мрійники”.

В загалом – команда мрійників складається з 20 осіб – це в основному професійні танцюристи та тренери, які мають можливість і бажання допомагати.

У кожного своя роль – одна група відповідає за видачу безкоштовного танцювального одягу потребуючим; інша – медійна, веде соціальні мережі, слідкує за активністю; третя – координує дії і створює нові благодійні проекти для допомоги дітям.

Засновник і лідер організації – Євген Борушко є чинним переможцем найпрестижніших танцювальних змагань у світі – Blackpool dance festival (у місті Блекпул, Англія), та International Championship (Англія) у категорії до 21 року. Звання чемпіона Євген виборов влітку 2021 року. Але, як каже сам Євген, ці всі нагороди не здаються такими цінними у порівнянні з тим, як українські танцюристи долають суттєві перешкоди на тренуваннях у нинішніх реаліях:

“Наші діти – це справжні термінатори… Ніколи не забуду маленьку дівчинку з ліхтариком на голові, який вона вдягла під час танцювальної практики, коли відключили світло і ми займалися майже в повній темряві… Хіба таких дітей можливо потім перемагати на змаганнях?”.

Цими словами Євген підсумовує, що український народ – є абсолютно унікальним і неймовірно стійким. Наша історія і віра формувалися на цінностях правди, волі і добра. Ми – маємо бути гідним прикладом для наших дітей, тільки в цьому випадку Україну чекає дійсно світле майбутнє!

підготував Альберт Мікулін