П’ять книжкових новинок цієї осені

Осінь – та пора року,яку можна вважати тихою, ніжною та теплою для серця. Коли хочется сісти біля вікна вкритися ковдрою, та пити чай з книжкою у руці. Хоча для кожної людини осінь по своєму прекрасна на дотик й на відчуття.

  1. «Невидимі жінки» (Керолайн Перес)

Це перша книжка про гендерні нерівності, заснована виключно на фактах та статистиці. Це більш ніж 100 років досліджень прихованих ґендерних даних про жінок, що творили історію на рівні з чоловіками.Авторка книги — офіцерка Ордена Британської імперії, відома борчиня за права людини Керолайн Перес.

  1. «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» (Оксана Мороз)

У книжці зібрані основні маніпуляції цифрового світу у форматі “суть — причина — наслідки — що робити”.

  1. «Книжкове життя Ніни Гілл» (Еббі Ваксман)

Молода дівчина Ніна Гілл — запекла інтровертка, щаслива у своєму затишному світі. Книгарня, де працює Ніна, — то її святиня, якби тільки не окремі набридливі клієнти. Для спілкування цілком достатньо мами та ще кількох друзів. Аж тут раптом у її життя вривається купа людей: річ у тім, що батько, якого дівчина ніколи не знала, помирає, покинувши на Ніну чимало рідних, які прагнуть з нею познайомитися!

  1. «Десять тисяч дверей Дженьєри» (Алікс І. Герроу)

У маєтку пана Лока з безліччю дивних артефактів самотою зростає Дженьєрі. Їй не можна шуміти, а на дозвіллі вона мусить нудитися за переписуванням конторських книг. У Дженьєрі є дивний дар: усе, що вона запише, магічним чином здійснюється, от тільки пан Лок хоче, щоб дівчина полишила такі витівки. Від самоти її рятує загадкова книжка під назвою «Десять тисяч дверей», у якій ідеться про інші світи.

  1. «… ще, ще, ще не зупиняйся» ( Мірек Боднар)

Видання «…ще, ще, ще, не зупиняйся!» – вірші з чотирьох друкованих книжок і десяти номерних збірок Мірека Боднара. Також до книги увійде цілком нова, одинадцята номерна збірка автора «концерт для фортепіано з оркестром № 1», яку він завершив писати у лютому цього року. До цього вірші з неї ніде не публікувалися.  

підготувала Діана Щурко