10 найуспішніших людей планети

Успіх – цікаве і загадкове явище. По-перше, це досягнення мети в якійсь діяльності, отримання бажаного результату і визнання його в оточенні.

Успішна людина – це та, яка досягла важливого результату для себе і свого оточення. Іншими словами, успіх втілює в собі два нерозривних поняття: боротьбу між своїм внутрішнім “я” і світом. Феномен успіху дуже суб’єктивний і безпосередньо пов’язаний із відчуттям щастя та задоволеності життям.

Розглянемо 10 найуспішніших людей планети, які за допомогою сумлінної праці, гарного володіння професійними навичками та наполегливості змогли реалізувати свої цілі в реальність.

Джон Д. Рокфеллер (1839 – 1937. ) Рокфеллер заснував Standard Oil у 1870 році; незабаром фірма отримала монопольну владу над виробництвом і розподілом нафти. Вважалося, що Рокфеллер контролював 90% нафти США. Він був першим мільярдером Америки і вважався найбагатшою людиною сучасного світу. Його статок досяг піку в 1913 році і становив 336 мільярдів доларів. (з поправкою на інфляцію за 2007 рік)

Білл Гейтс (1955) – американський бізнесмен, засновник Microsoft. За версією Forbes, він був найбагатшою людиною в світі з 1995 по 2007 рік. Його статки в 2012 році оцінюються в 76,8 мільярдів доларів. Останнім часом він зосередився на філантропії – віддав велику частину свого особистого стану через Фонд Гейтса.

Ларрі Пейдж (1973) / Сергій Брін (1973) – співзасновники Google. Google продемонстрували один із найзначніших темпів зростання будь-якого бізнесу. Зі скромного початку Google нині є міжнародним гігантом, який домінує в Інтернет-пошуку.

Стів Джобс (1955 – 2012) Ключова фігура в комп’ютерах Apple. Йому приписують зміну Apple і контроль за розвитком революції iPod, iPad та iMac, завдяки якій Apple стала однією з найуспішніших компаній.

Річард Бренсон (1950) – британський підприємець. Засновник Virgin. Річард Бренсон заснував свій бізнес із невеликого магазину звукозаписів і з тих пір успішно розширив свою діяльність у різноманітних галузях, таких як потяги, авіаперельоти та особисті фінанси.

Волт Дісней (1901 – 1966) – американський кінопродюсер. Дісней створив персонажів мультфільмів, зокрема Міккі Мауса, і заснував популярні тематичні парки Діснея. Disney Productions є одним із найбільших кіновиробників у США.

Генрі Форд (1863 – 1947) – промисловець із США, який сприяв автомобільній революції, масово виробляючи автомобілі Ford за низькою ціною, що дозволило Ford motors стати успішною багатонаціональною компанією.

Джон Леннон (1940 – 1980) – британська поп-зірка та ключовий учасник Beatles. «Бітлз» вважаються найвпливовішою поп-групою всіх часів. Джон Леннон також мав успішну сольну кар’єру до свого вбивства.

Майкл Джексон (1958 – 2009) – американський поп-співак. Альбом Джексона «Thriller» 1982 року став найбільш продаваним усіх часів. Джексон домінував у поп-музиці на початку 1980-х років і створив впливові, новаторські музичні кліпи. За оцінками, він продав 400 мільйонів записів по всьому світу і є найбільш завантажуваним виконавцем в історії.

Майкл Джордан (1963) – чемпіон НБА. Вважається найкращим баскетболістом усіх часів. Допоміг підняти популярність баскетболу в усьому світі.

Названа вище «десятка» –це ті постаті, які змогли змінити не тільки власне життя, ставши успішними в своїх сферах діяльності, а й змінювали та продовжують змінювати світ, удосконалюючи та приносячи в нього щось нове. Внісши власні імена в світову історію ці люди продовжують мотивувати та надихати своїми здобутками молоде покоління, яке шукає себе.

Ростислав Балута