Нас не перемогти, або Про єдність українців

Українці дивовижний народ. Напевно такого чи навіть схожого немає і не буде. Бо тільки українці можуть у важку годину шукати позитив та підтримувати не тільки себе самих, а й тих, хто поряд.

Як кажуть, горе єднає. І це справді так. На мою думку, українці ніколи ще не були такі дружні та єдині, як тепер. Кожен з нас працює на перемогу та шукає будь-який спосіб допомогти постраждалим або військовим.

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні з нагоди Дня Гідності та Свободи заявив, що українці “не втратили гідності, мужності, віри в себе та об’єдналися, щоб не втратити волі і незалежності, не втратити України… Можемо залишитися без грошей, без бензину, без гарячої води, без світла, але не без волі. Це залишається незмінним. Ми витримаємо, ми вистоїмо”, – заявив він. “І в День Гідності та Свободи зберемося на майдані Незалежності. Там, де завжди захищали гідність і свободу. На граніті, на барикадах під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Там, де ми відзначали 30-річчя незалежності України. І там, де ми відзначимо День Перемоги України. У мирному Києві, у мирній Україні я скажу про важливе. Про головне. Те, що лишилося незмінним. І залишиться незмінним”, – сказав Володимир Зеленський.

Швидкість перемоги України у війні залежить від темпів деокупації територій, наголосив президент під час зустрічі зі студентами та викладачами КНУ імені Тараса Шевченка. «Ми вже перемогли, тому що об’єдналися, у нас велика нація, великий народ… Окрім того, важливо провести ще й фізичну деокупацію наших територій. Тоді це буде не лише теоретичною чи філософською перемогою – це буде реальністю», – зазначив Володимир Зеленський.

Війна зриває маски, оголює справжні емоції та показує, хто є хто насправді. Вона показала, кому насправді небайдуже. Відсіяла тих, кому з нами не по дорозі, але міцно об’єднала та згуртувала тих, для кого любов до України – це не просто слова.

Софія Добровольська,

Студентка ЧНУ імені Петра Могили