У Запоріжжі відбулася презентація книги випускника факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ Юрія Гудименка

джерело фото

Випускник факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), відомий громадський активіст, молодший сержант Збройних сил України Юрій Гудименко днями в Запоріжжі презентував свою книгу «Історії та війни».

На зустріч з автором завітали волонтери, ветерани, громадські активісти. Модерувала захід виконавча директорка фундації «Мрія» Тетяна Комлик. Під час заходу відбулася дискусія. Також автор поділився своїми роздумами про минуле та сучасне України.

«Зараз чиновники настільки розгублені, що коли пропонуєш їм цілісне системне рішення, вони за нього беруться. Ми почали рухати багато речей: питання ветеранів, реформи, інклюзивне суспільство. Закликаю вас бачити шанси, бути ініціаторами змін. Сьогодні на часі не критика. Потрібні пропозиції та дії», – переконаний Юрій Гудименко.

Нагадаємо, збірка «Історії та війни» – серед лідерів продажу видавництва «Фоліо». Два місяці тому автор вперше презентував книгу в Києві, а тепер планує низку зустрічей із читачами в різних регіонах України.

матеріал Пресслужби ЗНУ