На факультеті журналістики ЗНУ відбулась онлайн зустріч із копірайтером Микитою Гапоновим

21 листопада студенти факультету журналістики Запорізького національного університету зустрілись в онлайн режимі з копірайтером Туристичного інформаційного центру Запоріжжя Микитою Гапоновим.

Під час зустрічі Микита поділився своїм досвідом у копірайтингу та висвітлив ключові аспекти цієї професії. Він особливо відзначив важливість структурування тексту, наголошуючи, що це є основою привабливості матеріалу для аудиторії. Випускник факультету журналістики ЗНУ, а нині копірайтер, наголосив на важливості використання влучних цитат, які здатні надати тексту додаткових глибини та інтриги. «В заголовках не використовуємо клікбейт і не опускаємось до рівня жовтої преси. Наша задача зробити заголовок не великим, 5-7 слів», – ділиться Микита.

Він також розкрив таємниці використання емоджі, підкреслюючи, що вони не лише розбавляють текст, але й здатні викликати емоції у читачів. На завершення конференції, Микита Гапонов відповів на питання студентів та поділився власним досвідом роботи копірайтера. Ця зустріч була важливою для подальшого професійного розвитку студентів. Тепер вони зможуть впроваджувати в практику здобуті знання, прагнучи створювати привабливий та інформативний контент, який відповідає сучасним вимогам журналістики.

авторка: Анна Шумкова