Навчання онлайн: де отримати знання, яких потребуєш

джерело фото

Знання – це велика сила. Збираючи їх, ми накопичуємо певний досвід, що постійно надає нам важливі послуги протягом усього життя. То де ж можна з легкістю і якісно отримати ці знання?

У сучасному світі отримати знання досить легко, головне – мати бажання! Існує чимало платформ, які пропонують можливості для навчання, саморозвитку чи отримання реальної інформації. Я пропоную вам ознайомитися з низкою таких платформ, які допоможуть вам набути нових та важливих знань. Впевнена, що кожен знайде для себе цікаву платформу і набуде вагомої інформації.

Дія. Цифрова освітаплатформа з цифрової грамотності, створена Міністерством цифрової трансформації України. Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного ж успіху.

На сайті запропоновані різні освітні серіали, тести, гайди, вебінари і подкасти. Тут ви зможете освоїти нову професію, прокачати цифрові навички, навчитися користуватися інтернет-сервісами, отримати сертифікат цифрової грамотності та навіть знайти актуальну для себе вакансію. Також зможете пройти профорієнтаційний тест, щоб дізнатися, які професії вам підходять.

Це сучасна цифрова платформа, яка допомагає користувачам легко і цікаво пізнавати нову інформацію.

Prometheusнайбільша платформа онлайн-освіти в Україні. Викладачі з України та світу допомагають отримати новітні навички у будь-якій сфері.

За вісім років у сфері освіти платформа назбирала більш як 250 курсів на різноманітні теми: побудова бізнесу, дизайн, журналістика, програмування, англійська, місцеве самоврядування. Звісно, що це не весь перелік, адже ще є безліч лекцій з підвищення кваліфікації. Після проходження курсу, надається сертифікат. А також мобільний додаток зручний для навчання, оскільки лекції та завдання постійно доступні.

WiseCowЦікавий відеолекторій.

На сайті 9 розділів: література, кіно, мистецтво, музика, журналістика, театр, історія, мода та соціум, а також розділ «Міста» — карта соціальних ініціатив України та афіша подій. У кожному з розділів планується по 10 курсів. Кожен курс у свою чергу вміщує 10 відео та 10 додаткових матеріалів. Усі розділи мають курс «100 років за 100 хвилин», де на кожне десятиліття відведено 10-хвилинне відео.

Є можливість відвідувати найрізноманітніші лекції, але немає часу? Тоді цей формат саме для тебе. Головна мета проекту: надати українцям можливість вчитися вдома безкоштовно.

ВУМ online (Відкритий Університет Майдану) – всеукраїнський рух громадянської освіти, який виник під час подій на Майдані, освітня ініціатива, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні.

ВУМ пропонує вам більш ніж 30 сучасних тем для навчання, проходження навчання з найкращими фахівцями в своїй сфері та навчальні курси, сформовані з відео лекцій.

Програма налічує понад 87 навчальних курсів та видала майже 100 тис. сертифікатів. Надає безкоштовний доступ до курсів, спілкування з однодумцями та швидкий пошук інформації.

підготувала: Агнеса Вільчевська