Різдвяні привітання 2023 року від ЗНУ: подарунки для студентів та чому так багато?

Скриншот з відео привітання ЗНУ 2023 рік

Отримання подарунків кожного дня, на протягом місяця – ЩО?!

А ще й безкоштовно і просто за те, що ви є студентом! Ця крута новина, яка протягом трьох років має популярність серед викладачів Запорізького Національного Університету.

Так про що ми? Чи знаєте ви про таке визначення, як адвент-календар, та що це таке? Здебільшого асоціації із цією назвою календаря асоціюються з подарунками!

І це БІНГО! Але сама назва несе в собі значно більше ніж просто подарунки, чи гарний настрій на день.

Адвент-календар (або різдвяний календар) – це спеціальний календар, який прийшов до нас ще з лютеранських традицій європейський країн та першої половини XIX століття. Він являв собою листівку, картонний будиночок з віконцями або мішечки, сумочки на стрічці. В цих листівках/будиночках і т.п. були записки із побажаннями, цукерки або взагалі маленькі подаруночки. Не вдаючись до історії, коротко, адвент-календарі можна описати як: очікування часу до Різдва (такий собі зворотній відлік).

Скриншот з відео привітання ЗНУ 2023 рік

В наші дні, такі календарі можна зустріти у будь-яких сферах свого життя. Б’юті послуги, виробники елітного алкоголю, продовольчі підприємства, бренди одягу, парфумерії, дитячих іграшок, цілі корпорації, та дуже багато інших напрямків. Одним словом – всюди, чим цікавиться людство.

Календарі мають особливість свого розмаїття. Якщо це стосується смаколиків, то відкриваючи картонний «будиночок», в кожній комірці на визначений день знайдуться різного смаку та форми ласощі. Якщо говорити про сферу краси, то від виробників в таких картонних «будиночках», очікується різноманіття продукції: креми,гелі, патчі, туші, олійки і т.п.

Як вже зрозуміло, це гарна ідея для подарунку, особливо, коли не можеш визначитись із ним. Напевно цей момент і послугував ідеєю співробітникам запровадити, так званий, адвент-календар в університеті.

Скриншот привітання ректора ЗНУ, Миколи Фролова

Крім того, це дуже стильний органайзер для студентів, нагадуючи їм, яка сьогодні дата (от уже ці студентські роки, повні веселощів і дедлайнів). Студенти та працівники університету з нетерпінням чекають цей час, оскільки кожен бере активну участь у вищезазначеній події.

Скриншот з відео привітання ЗНУ 2023 рік

Самі привітання були розроблені та записані у форматі відеозвернення із залученням новорічних декорацій, які встановлено в приміщенні вишу (до речі, одне з кращих дотримань першоджерельних традицій календаря – картонні будиночки з побажаннями).

Скриншот з відео привітання ЗНУ 2023 рік

В якості подарунків у 2023 році, до новорічних свят є: скорочення пар, робочих днів, відміна перевірки занять для викладачів та студентів, ласощі до прийдешнього свята Миколая, запрошення на різні святкові заходи, та інше, що ще не почуто, але очікується напередодні Нового Року.

Скриншот з відео привітання ЗНУ 2023 рік

До привітань приєднався весь колектив університету, навіть студенти, таким чином передаючи атмосферну, дружню комунікацію між собою. Всі відео викладаються у соціальні мережі сторінок навчального закладу, таким чином залучаючи інтернет-користувачів до перегляду та поширення цієї інформації.

Таким чином, через відеопривітання, студенти заочно знайомляться із співробітниками університету, є ті кого бачать вперше, а є ті, до яких вже звикли, наразі, з сьогоднішніми реаліями це, як «ковток свіжого повітря» для обох сторін. Комунікація дуже важлива штука + отримання якихось «плюшок», що викликає задоволення від побаченого та заохочення до навчання (навіть майбутніх абітурієнтів, які просто скролять сторінку, задля нової інформації про навчальний заклад).

Скриншот з відео привітання ЗНУ 2023 рік

Свою зацікавленість у цьому отримують і працівники університету. По-перше, це йти в «ногу із сучасністю» – це прям супер для сьогодення. По-друге, вищезазначені «плюшки» передбачені не тільки для студентів. Досліджуючи щоденний матеріал відеопривітань, деякі заходи стосувались навіть дітей співробітників університету, що не може не впливати на позитивну комунікацію в колективі до керівництва.

Скриншот з відео привітання ЗНУ 2023 рік

ЗНУ є гарним прикладом для інших освітніх закладів, та підприємств в цілому. Завдяки втіленню цієї щорічної традиції перед різдвяними святкуваннями, попри обмаль часу, через сесії та звіти, керівництву все ж вдається задовольняти потреби університетської спільноти, створюючи святковий настрій, особливо зараз у 2023 році. Завдяки охопленню широкого кола аудиторії, на сторінках Facebook та Instagram, зацікавленість до університету тільки пробуджується своєю затишною та привітною атмосферою.

авторка: Юлія Сілюкова