Безкоштовна освіта від Unicorn School для дітей прифронтових міст

Через війну більшість українських дітей не можуть навчатися безперервно. Приватна школа Unicorn School запустила програму, що надає безоплатний доступ до освітньої платформи Edmaps для учнів 1-11 класів. Це дозволяє дітям навчатися дистанційно, навіть без інтернету.

Проєкт підтримало Міністерство освіти і науки України, допомагаючи школярам з різних областей, де звичне навчання неможливе. Технологічна підтримка є критично важливою для забезпечення освітніх потреб. Генеральний директор директорату шкільної освіти МОН Ігор Хворостяний підкреслив, що такі проєкти є ключовими для забезпечення якісної освіти в умовах війни. За підтримки МОН Unicorn School надала доступ до Edmaps для десятків шкіл, що дозволило близько 10 тисячам учнів завершити навчання.

Платформа пропонує повний набір матеріалів для 5-11 класів і доступна цілодобово на різних пристроях. Директор Unicorn School Володимир Страшко зазначив, що Edmaps дозволяє дітям продовжувати навчання навіть без інтернету та робить процес цікавим через гейміфікацію.

Цьогоріч Unicorn School та Edmaps представили свою платформу на міжнародній виставці Viva Technology. Проєкт став важливим кроком у підтримці освіти в Україні, демонструючи роль приватних ініціатив. Дослідження показують, що підхід Edmaps підвищує інтерес до навчання на 61% та успішність на 30% порівняно з традиційними школами.

джерело інформації та фото

автор: Ярослав Руснак