Літня школа в ЗНУ: захопливі відкриття та нові знання для школярів

Запорізький національний університет (ZNU) цього літа відкрив свої двері для школярів, які прагнуть до нових знань і яскравих вражень. Літня школа, організована університетом, з перших днів вразила учасників різноманітними заняттями, які проводили викладачі університету.

Старшокласники отримали чудову можливість зануритися в дослідження психофізіології людини та вивчити новітні промотехнології у медіа. Окрім цього, вони активно брали участь у спортивних тренуваннях і дізнавалися про основи туризму. Особливий інтерес викликала археологія: учням провели екскурсію навчальною лабораторією факультету історії та міжнародних відносин, де вони побачили стародавні артефакти та дізналися про археологічні експедиції ЗНУ.

Молодші школярі кожен день знаходили нові можливості для творчості та пізнання світу. Наприклад, 17 червня вони створювали “Абетку світу” разом із Юлією Куриловою, вивчали дружбу під керівництвом Тетяни Скрипаченко, а також брали участь у віртуальній подорожі країнами світу з Юлією Кусаковою. Ірина Павленко допомогла дітям створити власну казку, що стало одним із улюблених занять.

18 червня маленькі учасники відвідали Зоологічний музей і занурилися у світ дизайну разом із Вікторією Ніконенко. Людмила Шульга провела яскраве заняття “Барвистий квітограй”, а Лариса Іванова організувала пізнавальний круїз “Психологія”. Цей день був насичений як творчими, так і освітніми заходами, що викликало захоплення у дітей.

День за днем школярі розширювали свої горизонти. 19 червня старшокласники дізналися про тонкощі археологічних досліджень від Михайла Єльнікова, а Ірина Єна провела для них захоплююче заняття “Школа слідчого: як розрізнити злочинця?”. Учні вчилися користуватися криміналістичним обладнанням та визначати відбитки пальців, що викликало великий інтерес.

Молодші школярі цього дня також були зайняті цікавими заняттями: Людмила Шульга знову провела “Барвистий квітограй”, а Ганна Чорна організувала інтерактивне заняття з Лего “Весело граємо, здоров’я зберігаємо!”, яке сприяло розвитку творчого мислення. Вікторія Ніконенко розповіла про світ дизайну, а Юлія Курилова запросила школярів до творчої майстерні “Абетка світу”.

20 червня молодші школярі вирушили у віртуальну подорож країнами світу з Юлією Кусаковою та взяли участь в інтелектуальній грі “Що, де, коли?”. Ірина Павленко допомогла їм створити спільну казку, а Ганна Чорна провела ще одне заняття з Лего. Діти також відвідали Зоологічний музей ЗНУ, що додало ще більше неймовірних вражень.

Старшокласники вивчали систему оподаткування разом із Юлією Огреніч та виконували практичні завдання з хімії під керівництвом Ольги Луганської. Ці уроки не лише розширили їхні знання, але й допомогли визначитися з майбутньою спеціальністю. Учениці 10-го класу 107 гімназії поділилися своїми враженнями: “Це було дуже цікаво. Ми дізналися багато нового. Ці заняття допомагають нам обрати майбутню професію”.

Літня школа в ЗНУ стала справжнім відкриттям для запорізьких школярів. Вона надала можливість не лише навчатися новому, але й цікаво проводити час, розвиваючи творчі та інтелектуальні здібності. Кожен день приносив нові знання та враження, роблячи літо незабутнім для всіх учасників.

джерело інформації та фото

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

авторка: Анастасія Щеглова