Світ українського YouTube, що пропонує

джерело ілюстрації

На YouTube можна знайти нескінченну кількість інформації, але знайти цікаві канали українською мовою може бути складно.

Не хвилюйтеся – ми склали список найкращих каналів YouTube, які подарують вам години розваг, знань та натхнення.

Від глибоких роздумів про науку та історію до гумористичних відеоблогів та розважальних тревелогів – тут знайдеться щось для кожного. Ці канали створені талановитими українцями, які діляться своїми знаннями, досвідом та творчістю.

  1. PROМОВА

Канал створений ще в далекому 2020 році, задля поширення та популяризації україномовного контенту. Основу каналу складають іноземні відео вперше озвучені українською мовою. На цьому каналі можна знайти відео на будь-які теми – перевірка гіпотез, відео на тему міфів, історії, різних наук. Не дивлячись на те, що канал лиш озвучує іноземні відео, роблять вони це якісно та цікаво. Впевнені, що тут щось цікаве для себе може знайти кожен.

Посилання тут.

  1. DOU

Цей канал буде цікавим для тих, хто полюбляє IT – сферу, або хоче дізнатись про неї більше. DOU – найбільша IT – спільнота в Україні. Тут ви знайдете новини з IT світу, історії відомих особистостей і та застосунків, повʼязаних з цією темою. Також канал може бути корисним для тих, хто хоче знайти більше про роботу в IT, цікаві фішки та лайфхаки. Приємний бонус – регулярні інтервʼю 🙂

Посилання тут.

  1. Alla Malkin

Про цю чудову дівчину певно вже знає кожен, хто цікавиться психологією. Але, варто нагадати про неї ще раз.

На її каналі ви знайдете відео на різні психологічні теми, такі як “7 кроків для позитивного мислення”, або “Як вийти з періоду застою”. У її відео панує комфорт і відкритість, після яких у багатьох є відчуття, ніби це була душевна розмова з подругою, а не звичайний перегляд ролика онлайн.

Посилання тут.

  1. Однією Правою

Цей канал зацікавить тих, хто любить подорожі, або любить пізнавати культури і життя різних країн. Його власник – Влад, з Харкова, і як він каже, в нього “трохи менше рук, ніж в середньому”, але це не заважає йому жити і насолоджуватись життям на повну. У нього ви дізнаєтесь про життя у Лондоні, про Польшу, яку ви не знали і побачите фантастичне високогірʼя Шотландії. Варто зазначити, що саме україномовні випуски він почав випускати після повномасштабного вторгнення, відео про це також можна знайти на каналі. Тим не менш, з українською його блог розквітнув з новою силою.

Посилання тут.

  1. комік плюс історик

Невимушені розмови про минуле. Цей канал більше нагадує один великий подкаст – комік Фелікс Редька + історичний мотиватор Євген Мурза обговорюють різні історичні події. Якщо вам цікава історія України і не тільки – цей канал точно не залишить вас байдужими.

Посилання тут.

  1. Geek Journal

Для любителів і поціновувачів кіно також є канал. Geek Journal складається з оглядів українських та світових фільмів, актуальних новин зі всього світу та має ще багато цікавого контенту. Якщо ви хочете дізнатись про найцікавіші фільми цього літа, чи вам цікаві подробиці такі як “Що приходилось робити акторам заради ролі в кіно” – вам точно треба зазирнути сюди!

Посилання тут.

  1. ЧУШ

ЧУШ – вишенька на торті. Канал про смачну їжу і де її можна знайти в різних містах України. Власник – чудовий парубок, який знімає огляди на різні заклади і пише, що хоче спробувати всю шаурму в Україні, щоб потім відкрити свій заклад з найкращою 🙂

Цей канал може здатись не дуже важливим і інформативним, але насправді він дуже комфортний, веселий і переглядаючи його можна розслабитись і відпочити (Обережно! При перегляді можна захотіти чогось смачненького). До того ж, після його відео ви точно будете знати, де можна смачно перекусити.

Посилання тут.

Світ українського YouTube – такий різний, але завдяки цьому кожен українець може знайти щось своє. Ми занурилися лише у крихітну частину того, що він може запропонувати, і сподіваємось що цього вистачило, щоб розбудити цікавість та жагу до перегляду.

Пам’ятайте, що це лише початок розвитку українського YouTube. Завдяки невпинній творчості українців, з’являються нові канали на будь-який смак.

авторка: Скнар Марія