Три книжки-новинки якi варто прочитати в 2024 роцi

джерело ілюстрації

Ми розглянемо найцікавіші видання, які вже здобули популярність серед читачів та критиків, і які заслуговують на вашу увагу. Незалежно від ваших літературних вподобань, у цьому році кожен знайде щось для себе.

«Закон третьої крові» -це новий роман українського письменника Андрія Новіка, опублікований у 2024 році. Він швидко привернув увагу читачів своїм захопливим сюжетом, глибокими характерами та оригінальними ідеями. Роман поєднує в собі елементи фентезі, історії та соціальної драми, створюючи унікальну історію, що інтригує.

Книга отримала позитивні відгуки від критиків та читачів. Багато хто відзначив вміння автора створити складний та інтригуючий сюжет і глибокі психологічні образи персонажів. Завдяки унікальному поєднанню жанрів та захопливій сюжетній лінії роман став улюбленим серед шанувальників наукової та історичної фантастики.

Дія роману розгортається у світі, де існує стародавній закон, який стверджує, що третя кров кожної людини має особливу силу. Головний герой Максим, молодий історик, випадково знаходить стародавній манускрипт, що описує цей закон і пов’язані з ним ритуали. Бажаючи дізнатися більше, Максим починає розслідування і це приводить його до несподіваного відкриття та небезпечної пригоди. Поступово Максим дізнається, що закон третьої крові – це не просто міф, а реальність, яка впливає на сучасне суспільство. Він зустрічає різних людей, наділених цією силою, і дізнається про їхні долі, які переплітаються з його власною історією. Сповнений несподіваних сюрпризів, інтриг і таємниць, роман тримає читача в напрузі до останньої сторінки.

«Інститут Шляхетних убивць» — новий роман української письменниці Валерії Малахової, що вийшов також у 2024 році. Ця книга привернула увагу читачів своїм незвичайним сюжетом, вишуканим стилем та майстерно зображеними персонажами. Роман пропонує занурення у світ, де честь, мораль та професійна етика набувають особливого значення, навіть якщо мова йде про вбивць.

Роман розповідає історію Iнституту Шляхетних убивць – таємної організації, що існує століттями і спеціалізується на “етичних” вбивствах. Члени Інституту діють за суворими правилами та кодексом честі, який визначає, кого і як вони вбивають. Головна героїня Ольга – нова студентка інституту. Вона вивчає бойові навички та техніку маскування, а також етику та психологію. Поступово Ольга відкриває для себе темний бік професії, стикається з моральними дилемами і змушена переосмислити життя і смерть.

«Дохла кiшка» – новий роман Миколи Гришаєва. Завдяки незвичайному сюжету та майстерно виписаним персонажам книга вже встигла завоювати популярність. Гришаєв відомий своїм умінням поєднувати глибокі психологічні описи з динамічними сюжетами, і цей роман не став винятком.

Дія роману розгортається в містечку, де знахідка мертвої кішки призводить до низки подій, які розкривають приховані проблеми та конфлікти в суспільстві. Головний герой Олександр, місцевий журналіст, вирішує розслідувати ці загадкові події. Його розслідування призводить до відкриття низки прихованих правд про життя містян. Кішка, знайдена на порозі міської ради, стає символом таємниць і невирішених проблем міста. Разом зі своєю колегою Наталією, Олександр розплутує переплетені історії і відкриває правду про корупцію, зраду і таємні стосунки.

Українська література продовжує свій розвиток, відкриваючи нові таланти та пропонуючи читачам глибокі та захопливі історії. Книги, що побачили світ цього року, безсумнівно, залишать свій слід в історії національного письменства і надихатимуть наступні покоління авторів та читачів.

джерела використаних ілюстрацій: https://mybookshelf.com.ua/zakon-tretoi-krovi, https://readeat.com/product/112116-slidstvo-z-demonicnim-elementom-institut-sliaxetnix-ubivc-u, https://knygarnya.com/products/dohla-kishka

авторка: Бойко Аліна