Вступ до магістратури: що потрібно знати

Якщо ви плануєте вступати до магістратури Запорізького національного університету (ЗНУ), то вам потрібно знати кілька важливих речей. Щоб успішно зареєструватися для участі в ЄФВВ та/або ЄВІ, потрібно правильно заповнити google-форму та завантажити необхідні документи для оформлення екзаменаційного листка.

Також варто нагадати, що для деяких категорій вступників буде проведена додаткова сесія ЄВІ/ЄФВВ з 31 липня до 14 серпня 2024 року. Якщо ви не встигли зареєструватися в основний період або з певних причин не змогли взяти участь у тестуванні, ви можете скористатися цією можливістю.

Більше інформації про додаткову сесію можете знайти за цим посиланням

Ось список документів, які знадобляться:

  • Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка. Якщо ви реєструєтесь онлайн, пам’ятайте, що потрібна заява-анкета з кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
  • Паспорт або інший документ, що посвідчує особу, зазначену в анкеті.
  • Документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП). Якщо у вас немає РНОКПП, не хвилюйтеся, просто надайте документ, що підтверджує відмову від його отримання.
  • Довідка з навчального закладу про те, коли ви плануєте завершити навчання та отримати диплом.
  • Документ про ваш попередній ступінь вищої освіти (не нижче бакалавра), якщо ви вже закінчили навчання.
  • 4 фотокартки розміром 3*4. Вони мають бути кольоровими або чорно-білими, і на них має бути зображено вас в тому віці, якого ви досягнули на момент вступу.
  • Медичний висновок про створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (якщо потрібно).

Пам’ятайте, що всі документи, які ви завантажуєте, повинні бути відсканованими.

Якщо ви віддаєте перевагу офлайн-реєстрації, можете просто завітати до приймальної комісії ЗНУ за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, кабінети 38 (2-й поверх). Не забудьте взяти з собою всі необхідні документи.

І наостанок, пам’ятайте, що в 2024 році для вступу на магістерські програми потрібно складати єдиний вступний іспит (ЄВІ), який включає тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Український центр оцінювання якості освіти затвердив всі деталі щодо цього іспиту, тож можна дізнатися більше за цим посиланням

джерело інформації та ілюстрації

підготувала: Вікторія Биш