Розпочалась реєстрація е-кабінетів вступників у коледжі після 11 класу

джерело ілюстрації

Розпочав роботу сервіс створення електронних кабінетів для вступників до закладів фахової передвищої освіти випускників 11 класу та профтехів. Щоб створити свій електронний кабінет, потрібно зробити кілька простих кроків.

Насамперед, потрібно вказати адресу електронної пошти, яку ви будете використовувати як логін для входу. Також потрібно придумати пароль. Важливо пам’ятати, що не можна використовувати електронні адреси заблокованих в Україні сервісів, таких як mail.ru або yandex.ru.

Потім, залежно від того, на якій основі ви вступаєте, потрібно вибрати відповідну кнопку: “Вступ для здобуття фахової передвищої освіти на основі диплома кваліфікованого робітника (після профтеху)” або “Вступ для здобуття фахової передвищої освіти на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту (після 11 класу)”.

Якщо ви вступаєте на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту, вам потрібно ввести дані одного з сертифікатів ЗНО/НМТ (номер, пін-код та рік отримання). Рік отримання ви зможете вибрати з випадного списку. Якщо у вас кілька сертифікатів, використовуйте лише один для реєстрації, а інші додайте пізніше в своєму електронному кабінеті.

Також потрібно ввести серію та номер свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата). Зверніть увагу, що реєстрація електронного кабінету можлива тільки з атестатом, виданим не раніше 1998 року. Якщо ваш документ виданий раніше, треба буде подавати заяву в паперовому вигляді безпосередньо в закладі освіти.

Якщо немає сертифіката ЗНО або НМТ, не хвилюйтеся. Ви можете зареєструвати електронний кабінет, використовуючи документ, що посвідчує особу, або ідентифікаційний код.

Після активації електронного кабінету вам на електронну пошту надійде лист для активації доступу. Не забудьте активувати його протягом 15 хвилин.

Далі вам потрібно завантажити свою контактну інформацію, включаючи номер телефону, та кольорову фотокартку розміром 3х4 см. Зверніть увагу, що фото має бути у форматі JPG (JPEG) і не перевищувати 1 Мб. Це фото буде використано для вашого студентського квитка.

Перевірте, чи вся інформація, яку ви внесли, правильна та коректна. Пам’ятайте, що після подання першої заяви ви не зможете внести зміни до електронного кабінету.

Прийом заяв та документів від вступників триватиме з 5 липня до 22 липня (для осіб, які вступають на основі співбесіди або творчого конкурсу), та до 2 серпня (для осіб, які вступають тільки на основі результатів НМТ/ЗНО).

Електронний кабінет буде працювати протягом усієї вступної кампанії, тобто до 31 жовтня 2024 року.

джерело інформації

авторка: Вікторія Биш