Розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на магістратуру

З 1 липня до 18:00 27 липня 2024 року всі, хто хоче вступити на бюджетну форму навчання, повинні зареєструватися в електронному кабінеті вступника для складання фахових іспитів і співбесід замість ЄВІ. Ці іспити та співбесіди проходитимуть дистанційно на базі Запорізького національного університету (ЗНУ) з 17 до 28 липня 2024 року.

Інструкції для вступників доступні на сайті.

Зверніть увагу: з 1 до 16 серпня фахові іспити проводитимуться тільки для контрактної форми навчання. Подання заяв на вступ до магістратури ЗНУ з 1 серпня до 18:00 22 серпня 2024 року також здійснюється через електронний кабінет вступника на сайті.

Рейтингові списки на бюджетну форму навчання будуть сформовані 24 серпня, а на контрактну – 28 серпня. Виконання вимог для зарахування: до 18:00 26 серпня на бюджет і до 18:00 29 серпня на контракт. Зарахування на бюджетну форму навчання відбудеться 27 серпня, а на контрактну – 30 серпня.

Для додаткової інформації про вступ і навчання в нашому університеті звертайтеся до офіційних ресурсів ЗНУ: сайту ЗНУ, приймальної комісії ЗНУ, а також соцмереж Відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Слідкуйте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

Facebook

Instagram

Telegram

Соцмережі ЗНУ:

Beacons

підготувала: Марія Солоха

джерело інформації