Про Пороги

Незалежний студентський портал «Пороги» створений у 2009 році за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США на базі факультету журналістики Запорізького національного університету.

«Пороги» – це інформаційний молодіжний портал, знаний студентською молоддю Запоріжжя й області, який тісно співпрацює з державними органами, громадськими організаціями, студентськими об’єднаннями.

Протягом 2011 – 2012 н.р. на базі «Порогів» під керівництвом постійного автора «Телекритики» Наталії Виговської функціонував проект «Школа журналістських розслідувань». На розробку цього проекту сайт отримав другий грант від Фонду сприяння ЗМІ Посольства США в Україні.

Учасники проекту створили кілька власних журналістських розслідувань, за одне з яких портал отримав перемогу в конкурсі «Честь професії2012» – першу премію в номінації «Надія журналістики».

Крім того, «Пороги» нагороджені почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення та є лауреатом Всеукраїнського форуму молодих журналістів «Медіа прорив» (2011 р.).

Наразі на базі порталу за підтримки міжнародного фонду «Відродждення» працює Мультимедійна лабораторія для отримання навичок використання інструментів нових медіа журналістами-початківцями.