Севілья проходить у фінал Ліги Європи

27088814 травня відбувся матч у якому Фіорентина приймала у себе вдома Севілью.

Гості до третьої хвилини зробили декілька моментів та заробили два кутові. У свою чергу Фіорентина розуміла, що тільки перемогу треба здобути у протистоянні з іспанським клубом. Хоча Севілья дуже впевнено виглядає на полі, а італійцям слід тільки міркувати, як відкрити рахунок у свою користь.

Вже на 22 хвилині Севілья виходить вперед відкривши рахунок. Простріл зі стандарту закінчився голом у ворота Фіорентини. Ємоції у італійської команди спали, а вболівальники надалі підтримували свою команду. І знову Севілья пробиває стандарт після якого м’яч рекошетом летить у ворота Фіорентини. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0.

Фіорентина після перерви почала активну дію проти суперників. На 66 хвилині у штрафному майданчику Севілья порушує правила. Суддя ставить м’яча на 11 метрів від воріт. Але італійський гравець не виправдав пенальті. Він пробив вище воріт. До кінця тайму були проведені заміни, але на темп матчу це не вплинуло.

Треба зазначити, що Севілья у себе вдома розгромила Фіорентину з рахунком 3:0. Таким чином, сума двух матчів 5:0 у користь Севільї. Другий раз поспіль Севілья проходить у фінал Ліги Європи.

Фиорентина: 1. Нето, 2. Гонсало Родригес, 15. Савич, 19. Басанта ( до 46′) , 28. Маркос Алонсо, Иличич, 7. Писарро, 17. Хоакин, 20. Борха Валеро ( до 85′) , 74. Салах, 14. Фернандес ( до 67′)
Замены: 23. Паскуаль (c 46′) , 5. Бадель (c 67′) , 32. Лаццари (c 85′)
Запасные: 12. Тэтэрушану, 10. Аквилани, 33. Гомес

Предупреждения: Писарро 21′, Савич 26′, Борха Валеро 49′

Севилья: 29. Серхио Рико, 2. Тремулинас, 4. Крыховяк, 6. Каррису, 15. Колодзейчак, 23. Коке Андухар, 19. Банега ( до 55′) , 20. Витоло ( до 74′) , 22. Видаль А., 25. Мбиа, 9. Бакка ( до 70′)
Замены: 12. Иборра (c 55′) , 7. Гамейро (c 70′) , 19. Рейес (c 74′)
Запасные: 13. Бету, 3. Наварро, 5. Фигейраш, 17. Денис Суарес

Предупреждения: Банега 34′