Запоріжці вибороли медалі на чемпіонаті світу з сумо

1Золоту та бронзову нагороди привезли запорізькі спортсмени з чемпіонату світу з сумо серед дорослих та юніорів, який відбувався з 27 до 31 серпня в японському місті Осака. Участь у змаганнях взяли 300 спортсменів із 30-ти країн світу. Українці завоювали 16 нагород: 6 золотих та 10 бронзових.

За повідомленням Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, «золото» до української спортивної скарбнички додала  юна спортсменка з Василівського району Карина Колесник (особистий тренер Роман Білка, перший тренер Валерія Тищенко). Вона перемогла в індивідуальних змаганнях серед юніорів у ваговій категорії 60 кг. Дівчина обійшла американську, російську, монгольську спортсменок, а у фіналі – здолала японську.

В Управлінні зазначають, що Карина стала першою чемпіонкою світу з сумо у цій ваговій та віковій категоріях серед українських спортсменів.

Ще одну нагороду – бронзову – Україні та області виборов спортсмен з Мелітополя Андрій Соколовський (100 кг +, особистий тренер Сергій Коробко, перший тренер Андрій Воробйов). Він впевнено йшов до перемоги, але у півфіналі поступився японському сумоїсту.

Джерело: www.zoda.gov.ua