Друге донецьке дербі в сезоні – друга нічия

17 березня в рамках 22 туру Чемпіонату України свій матч провели “Шахтар” і “Олімпік”.

Гра вже традиційно проходила під диктовку гірників. Кілька моментів було у Бланко Лещука, проте форварду “Шахтаря” не вдалося потрапити у ворота на 18′ і 28′ хвилинах. Абсолютно не вписувався в хід матчу гол “Олімпіка” на 24′ хвилині. Після помилки гравців “Шахтаря” м’яч перехопив Матяж, віддавши результативний пас на Поступаленко – 0:1.

Помаранчево – чорні кинулися відіграватися. І на 45 + 2′ хвилині, після ряду нереалізованих моментів, свій гол забиває Бланко Лещук. На перерву команди пішли за рахунку 1: 1. Другий тайм не сильно відрізнявся від першого, “Шахтар” атакував, “Олімпік” оборонявся. Свої моменти упустили Бернард, Тайсон, Марлос, Лещук. Олімпік лише кілька разів за весь тайм вибіг в контр атаки, які не мали успіху. До кінця матчу гірники пішли штурмувати ворота суперника, а “Олімпік” почав конкретно сушити гру та грати на відбій. Вистояти вдалося, 1:1 підсумок донецького дербі.