«Будівельник» здобув другу путівку до фіналу Кубка Суперліги

Потужно провівши третю чверть матчу з «Хіміком», «Будівельник» завоював путівку до фіналу Кубка Суперліги. Підсумковий рахунок другої півфінальної зустрічі – 75:60 на користь команди Звєздана Мітровича. Натомість, господарі Фіналу Чотирьох зіграють з «Одесою» в матчі за третє місце.

В перших двох десятихвилинках точилась рівна боротьба, і на велику перерву команди пішли відпочивати за мінімальної переваги киян – 34:33. Протягом третьої чверті, яка завершилася з рахунком 29:9 на користь «Будівельника», столичні баскетболісти фактично гарантували собі участь у фіналі турніру. Важливу роль у цьому відіграла пара «великих» київської команди – Михайло Анісімов, який в підсумку набрав 18 пунктів, й Артем Параховський. Южненці виграли заключний період, але переломити хід зустрічі так і не зуміли.

Автор : Віталій Очерет