У неділю, сьомого жовтня, в приміщення спорткомплексу Запорізького нацуніверситету пройшли всеукраїнські відкриті змагання з бально-спортивних танців «Класік – 2012». Організаторами свята стали керівники танцювальних клубів «Імперія танцю» та «Класік» Олег Гущін, Ганна Рубанович та Максим Леонов.
Спортсмени з Мелітополя, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Харкова, Запоріжжя й інших міст України мали змогу позмагатися за призові місця. Спортивним комісаром змагань був керівник танцювального клубу «Промінь» Григорій Бондаренко.
Танцювальній день розділили на два відділення. Переможцями у віковій категорії «Ювенали 1 Е» в латиноамериканській програмі стали вихованці запорізького танцювального клубу «Фієста» Олена Железнякова та Іван Саханенко. В категорії «Юніори 1+2 Е La» перше місце отримала танцювальна пара з Дніпродзержинска, які тренуються у танцювальному клубі «Лілея» під керівництвом Віталія Жосан. У досить цікавій боротьбі між двома парами в категорії «Молодь + Дорослі С La» перемогу здобули Ганна Конотоп та Олександр Могильний з танцювального клубу «Грація» (керівники Олена та Андрій Книш). І в найстаршій віковій категорії першого й другого відділень «Дорослі рейтинг» європейська програма перше місце посіли вихованці запорізького танцювального клубу «Фієста» Валерія Третяк та Павло Григор’єв, вони тренуються під керівництвом Геннадія Шевцова.
![](https://porogy.zp.ua/img/d079092566367d93.jpg)
Друге відділення також було видовищним. Перше місце в одній із наймолодших категорій «Ювенали Н» посіла пара організаторів турніру Андрій Масленников та Аліна Алдошина. Абсолютними переможцями як в європейській, так і в латиноамериканській програмі стала пара Марія Шварнева та Данил Лісоволенко, танцювальній клюб «Класік», керівник Олег Гущін. Досить передбачуваною стала перемога в категорії «Молодь + Дорослі С St» спортсменів Олександри Шевченко та Сергія Пархоменка з танцклубу «Динамо-Запоріжжя», керівником якого є Руслан Шевченко. І заключній категорії другого відділення «Дорослі рейтинг» латиноамериканська програма перемогу здобули харківчани Марина Селіонова та Сергій Ряшенцев з танцклубу «Супутник», керівник Сергій Францен.
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександра Мирошниченко