Не дивно, що пріоритетними новинами для місцевих змі є ті, що більш-менш пов’язані із більшістю жителів. Для «Суботи» – це бабусі з їх комунальними проблемами, для «Мігу» – це аграрні заходи усього регіону. Але чому так мало засобів масової інформації торкається теми арешту «смотрящего» нашого міста Анісіма.
Минув 9 день після його затримання, нагадаю, що трапилось це 21 жовтня в аеропорту «Бориспіль» у Києві. Запорізькі почали друкувати таку важливу подію десь через три дні. Мешканці міста дізнаються про арешт занадто пізно. Бажаючі переглядали новини столичних подій, і саме там ім’я Євген Анісімов не сходить із новинних стрічок.
Газета «Кореспондент» написала про затримання 23 жовтня.
«Комсомольська правда» теж 23, але перед цим ще виклала відео, зняте на мобільний телефон, без коментарів. З метою швидкого поінформування.
Газета «Міг» до сьогоднішнього дня не опублікувала жодного матеріалу про Анісімова.
От й думайте, наскільки об’єктивні новини ми отримуємо від місцевих журналістів у їх газетках.
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Альона Маслякова