Часто ми чуємо ,що люди шукають щастя. Хтось шукає і знаходить, а хтось втомлюючись від постійних пошуків втрачає надію .І саме цікаве ,що у щастя всього одна назва, але у кожного своє бачення цього поняття, кожен уявляє його по своєму ,особливо. Але все ж таки що таке щастя?
Для одних це кар’єра, гроші ,успіх, повага ,впевненість у наступному дні. Для когось самотність та повна незалежність, спокій. А для іншого це навпаки може бути наповнений галасом та дитячим сміхом будинок, близькі люди поруч, коли ти любиш і люблять тебе.
Але ж відчувати щастя можна будь-коли. Просто слухаючи улюблену пісню або співаючи її(навіть ,якщо зовсім не вмієш),з’ївши цукерку або почути знайомий запах з дитинства, зустрівши веселу людину у сірий похмурий день. Адже щастя це момент. А наше життя складається з цих моментів. Головне не пропускати їх та цінувати!
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Махинько