Шахтар розібрався з Металургом

238507__max_galУ матчі 24-туру чемпіонату України Шахтар у донецькому дербі здобув перемогу з рахунком 2:0.

У попередньому турі Металург жахливо поступився київському Динамо, продемонструвавши при цьому низький рівень гри. У свою чергу Шахтар наколотив ужгородській Говерлі сім м’ячів. Фаворитом матчу вважалися гірники, адже будь-яка помилка призводила до втрати другого місця на Лізі Чемпіонів. У чемпіона України через перебір жовтих карток гру пропускали Луїс Адріано та Ярослав Ракицький. Металург не міг розраховувати лише на травмованого Жуніора Мораеса.

Матч розпочався з активної гри господарів на чужій половині  поля. Раз за разом Фред своїми розрізними передачами виводив партнерів на ударні позиції, щоправда ані Дугласу, ані Олександру Гладкому точності не вистачило. Гірники досягли свого і на 15-ій хвилині матча пройшла передача від Дугласа Кости. Тейшера ударом з лінії карного майданчика розпечатав ворота Паньківа. Після забитого голу гірники заспокоїлися і значно знизили темп гри. Металург відійшовши від стартового штурму пішов уперед і за це поплатився, Коста втік від центру поля відпасував на вільного Тейшеру і Алекс оформив дубль. На другий тайм металурги вийшли  з наміром відігратися, але вже на 50-ій хвилині втратили останні шанси на поновлення інтриги. В’ячеслав Чечер за суперечку з арбітром отримав червону картку і пішов відпочивати. Після вилучення Шахтар заграв розкутіше, але погана реалізація та голкіпер гостей Артур Паньків завадили гірникам відзначитися бодай ще раз.

2:0, Шахтар бере три очки і чекає завтрашньої зустрічі між київським Динамо та дніпропетровським Дніпром.

Автор: Станіслав Давиденко