Німеччина несподівано поступилась Словаччині

Напередодні Євро-2016 збірні Німеччини та Словаччини в рамках підготовки до турніру вирішили провести товариський поєдинок.

Вже на початку поєдинку у німців був небезпечний момент, але удар Боатенга відбив голкіпер Словаччини МатушКозачік. На 12 хвилині німці заробили пенальті, Куцка у своїй штрафній збив Гетце, а реалізував одинадцятиметровий удар Маріо Гомес, зробивши рахунок 1-0.

Створювати моменти Словаччина розпочала вже під кінець першого тайму. Спочатку МарекГамшикзміг зрівняти рахунок після передачі Дуди, а потім ще до перерви МіхалДюриш вивів Словаччину вперед, саме з рахунком  2-1 команди пішли на відпочинок.

Вже майже після початку другого тайму, Словаччина забила і третій гол, ЮрайКуцка переграв голкіпера німців, становивши остаточний рахунок матчу 1-3.

Автор: Олексій Малиш