У неділю, 30 вересня, в палаці культури імені Кірова відбулися змагання з бально-спортивних танців «Відкриття сезону». Організатором свята став керівник спортивного центру «ЗАлК» Юрій Кочкарьов.
Танцювальна географія на цей раз була не досить великою: Макіївка, Бердянськ, Донецьк та Харків. Основний склад спортсменів – запоріжці. Це можна пояснити тим, що танцювальний сезон тільки-но почався, тому багато хто ще не підготувався до змагань та не набрав належної форми.
Бригаду суддів очолювали спортивний комісар Станіслав Хіль та головний суддя Юрій Кочкарьов.
![](https://porogy.zp.ua/img/3fd732fb7b0b3d23.jpg)
День змагань розділили на два відділення. Традиційно в першому відділенні брали участь молодші спортсмени. За віком та різним рівнем підготовки танцівники ділились на такі категорії: Бебі Дебют, Бебі «Н», Ювенали Дебют, Ювенали «Н», «Е» європейську та латино-американську програми. Залежно від рівня підготовки спортсмени виконували різну кількість танців.
![](https://porogy.zp.ua/img/5b608f205b0bb6af.jpg)
Друге відділення умовно поділили на два блоки: європейський та латино-американський. Там були представлені доросліші та досвідченіші спортсмени.
Танцівники від шести й до 20-ти років змагалися за перемогу. Найстаранніші отримали почесні дипломи, медалі та кубки.
![](https://porogy.zp.ua/img/b2609ac18863b3e6.jpg)
Переможцями у віковій категорії Ювенали Дебют стала запорізька пара Софія Пікан та Дмитро Муратов, які тренуються в клубі «Ритм» під керівництвом Ігоря Шевцова. У наймолодшій категорії Бебі «Н» перше місце завоювали вихованці запорізького клубу «Едельвейс» Лариси Чабак пара Аліна Марченко та Павло Цупренко. Тетяна Ходус та Микита Фоменко зайняли перше місце в категорії Ювенали рейтинг латино-американської програми. Вони тренуються у танцювально-спортивному клубі «Овація» під керівництвом Сергія Салякіна. Їхні одноклубники Валерія Кісенко та Кирило Романюк одержали перемогу в цій же категорії, тільки в європейській програмі. Представники донецького клубу «Максимум» Анастасія Пашкова та Владислав Шепелюк у нелегкій боротьбі отримали перемогу у категорії Юніори (абсолютна першість) європейська програма. І, нарешті, переможцями найдосвідченішої категорії змагань Молодь 2 + Дорослі рейтинг латино-американська програма стала пара з Харкова Світлана Лісна та Тагір Мансуров, які тренуються під керівництвом Дениса Ріки у танцювально-спортивному клубі «Супутник».
Фото: Вікторія Бакута
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олександра Мирошниченко