Запорізькі ЗМІ бойкотують закон Колесніченка-Олійника

Незалежні засоби масової інформації Запоріжжя прийняли рішення про страйк та збираються оголосити бойкот голові облдержадміністрації Олександрові Пеклушенку.

Відповідні заяви оприлюднені на інформаційних сайтах. «Ми, журналісти та редактори… висловлюємо своє обурення законом № 3879 про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів…», яким вводиться кримінальна відповідальність за наклеп і фактично вводиться цензура. Ми вважаємо , що закон значно обмежує повноцінну роботу засобів масової інформації та унеможливлює роботу незалежних журналістів. Ми розглядаємо Закон № 3879 як спробу закрити рот журналістам, які пишуть неугодну владі правду. До того ж, як співробітники Інтернет-ЗМІ, ми стурбовані введенням обов'язкового ліцензування діяльності Інтернет-ресурсів та встановленням відповідальності за невиконання цієї сумнівної норми закону. Виходячи з вищесказаного, ми оголошуємо всезапорозькій страйк незалежних інтернет-ЗМІ. Ми відмовляємося працювати в таких умовах!», – говориться в повідомленні.

Крім того, запорізькі журналісти говорять про те, що наступним кроком буде оголошення інформаційного бойкоту голові Запорізької обласної державної адміністрації Олександру Пеклушенку та всій структурі ОДА.

«Або Пеклушенко як «солдат Президента» йде до Януковича й вимагає відмінити «драконівські закони», або ми повністю блокуємо діяльність виконавчої влади. Ми не визнаємо такої влади й не будемо висвітлювати її діяльність», – прокомментував головний редактор Інтернет-видання «Вся Влада» Дмитро Смольєнко.

Нагадаємо, 16 січня регіонали й комуністи, голосуючи руками, які рахували за три секунди, ухвалила низку законів, що суттєво звужують права громадян, зокрема, забороняючи майже всі форми громадського протесту. Саме прийняття цих законі багато в чому обумовило перехід акцій протесту на вулицях до силової фази.

Джерело: http://espreso.tv/new/2014/01/22/zaporizki_zmi_oholosyat_boykot_hubernatoru

Фото: http://commons.wikimedia.org

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги