18 березня у Запорізькій області пройде з мінливою хмарністю. У Запоріжжі, Василівці, Якимівці, Приазовському, Гуляйполі, Куйбишеві, D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BC%D0%B0%D0%BA”>Токмаку, Оріхові, Розівці можливий дрібний дощ. У Бердянську опадів не передбачається.
Температура повітря вночі – від 0 до +3, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +7…+12 градусів.
Вітер змінний, 1-6 м/с. Перша половина тижня пройде з мінливою хмарністю, місцями – дощ.
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги