16 квітня на вул.Копнкіна,в музеї техніки Богуслаєва відбулася виставка воєнної техніки.
У самому приміщенні можно було побачити авіадвигуни, тульські самовари, військову техніку, більше ніж 200 видів мисливської зброї, мотоцикли та ще багато цікавого.
На першому поверсі музею розташовані авіадвигуни, нагороди, стенди з історією музею а також фото захисників України.Також можна було побачити макет пам’ятника «Воину Освободителю».
На другому поверсі розташовується багато різновидів мотоциклів, різні види самоварів, картина Сталіна на полотні, а навколо розташовані 15 республік.
Така техніка як легендарна «Катюша», військовий вертоліт Ми-24В, крилаті ракети Х-55, та багато іншої знаходились за межами будівлі.
Та цій виставці було присутньо багато молоді та діточок,багато хто робив фото на цій старовинній техніці.Коли опитали молодь ,то дізналися їх думки:»Я вперше знаходжуся у цьому музеї,і я в захваті від того,що побачив,ще не одноразово сюди прийду».
Автор: Олена Шуміліна