«Металіст» здобув перемогу в 1/16 Ліги Європи

На стадіоні «Ред Булл Арена» у м. Вальс-Зиценхайм 16 лютого відбувся матч 1/16 Ліги Європи. На полі зустрілись харківський «Металіст» та австрійський «Зальцбург». Зустріч завершилась впевненою перемогою харківчан: 4-0.

«Рахунок 4-0 для нас прийнятний, тим більше, що друга гра відбудеться у Харкові. Напевно, сьогодні все вирішив швидкий гол, який ми забили на початку матчу. Команда розкрилася і зіграла так, як вона може зіграти», – заявив на післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК «Металіст» Мирон Маркевич.

Вже на першій хвилині матчу Тайсон забив м`яч у ворота «Зальцбурга». Дублем відзначився Крістальдо на 37-й та 41-й хвилинах. Тож на перерву гравці ФК «Металіст» пішли із явною перевагою. Другий тайм пройшов без особливо гострих моментів. Лише у додатковий час, на 91-й хвилині, Девіч забив четвертий гол.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Олена Русінова