До дня захисту дітей благодійники вторгували більше 14 тис. гривень

В приміщенні готелю «Four Points by Sheraton» 30 травня відбувся благодійний аукціон, організований фондом «Счастливый ребенок». Цей захід присвятили Дню захисту дітей. Ще за два місяці до заходу відомі українські діячі культури, музиканти, актори, режисери та зірки шоу-бізнесу виявили своє бажання подарувати лоти: пам’ятні предмети, сувеніри, автографи.

Аукціон почався з продажі книги «Секрети краси» від Ольги Сумської  з автографом артистки. Початкова ціна лота – 250 гривень, але книжку продали вдвічі дорожче. Дерево з бісеру, зроблене руками вихованців Калинівського інтернату для дітей з особливими вадами, було продано за початкову ціну в 700 гривень й подаровано фонду.

Портрет Ані Лорак з автографом співачки, стартова ціна якого була 200 гривень, продали втричі дорожче. Ціна портретного фото музикантів гурту «Океан Ельзи» від трьохсот гривень стрімко подвоїлось. Ексклюзивні диски  гурту «Брати Гайдамаки»  продали майже втричі дорожче за 850 гривень, хоча стартова ціна була 300 гривень.

На жаль, капелюх Жанни Бадоєвої не користувався великою популярністю. Порадившись з телеведучою, ціну трофея, привезеного з Ріо-де-Женейро, знизили вдвічі – до 300 гривень, а продано за 350.

Не втримався від покупки й генеральний менеджер готелю «Four Points by Sheraton». Він придбав лот, який привернув найбільше уваги та коштував найдорожче, – ексклюзивний м’яч з автографом  Анатолія Тимощука та два квитки на «Євро – 2012». Стартова ціна трофеїв була 1 800 тис. гривень, а обійшовся він в 1 950 гривень.

Речі, які не користувалися попитом на аукціоні, наприклад: концертна сорочка Олега Скрипки, футбольна форма Івана Леньо та інші – виставлять на інтернет-аукціоні. Усього під час заходу було зібрано 14 200 гривень. Всі кошти витратять на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень Запорізької області.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Оксана Якименко