Запоріжці перемогли на змаганнях з бально-спортивних танців «Spring Star Championship – 2013»

В Палаці культури «ЗАлК» шостого квітня відбулися відкриті всеукраїнські змагання з бально-спортивних танців «Spring Star Championship – 2013». Організаторами свята виступили керівники запорізького танцювального центру «ЗАлК» Юрій Кочкарьов та Роман Колеснік.

День змагань складався з трьох відділень. Спортсмени від п’яти років змагалися за перемогу в своїх вікових категорія.

Прикрасою першого відділення стала не звична для бальних танців категорія «Леді». Дівчата 7-11 років, що танцюють без партнерів, мали змогу продемонструвати свої вміння та позмагатися за першість.

tify;”>
Іншою цікавинкою суботніх змагань стало проведення «Кубку віденського вальсу». Танцюристи різного віку (від восьми років і старше) змагалися за перемогу лише в одному танці. Переможцями стала пара запорізького танцювального клубу «Ритм» Віктор Косяченко та Даря Овчинникова

Переможцями вікової категорії «Ювенали» клас Е в європейській програмі стали танцівники запорізького танцювального клубу «Овація» Дмитро Пташнюк та Діана Синиця.

Автор : Олександра Мирошниченко