Інтерактивна мапа євромайданів: Українці всього світу вийшли на акції протесту

У мережі з'явилася інтерактивна мапа, на якій відображено усі міста, які беруть участь у акціях протесту проти рішення влади зупинити процес підготовки до асоціації з ЄС.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив автор новотворення Bogdan Tsap.

«Створив інтерактивну карту #Євромайдан з усіма містами, які брали участь», – зазначив він із проханням поширити мапу.

Згідно з даними карти, у Лондоні, Брюсселі, Парижі, Чехії, Італії та Канаді також планується провести евромайдани. Так, в Лондоні для участі в акції вже зареєструвалися понад 500 осіб, в Парижі – близько 150.

Акції протесту заплановані на суботу та неділю. Як повідомляє vidia.org, українців у Польщі кличуть вийти на пікет у Варшаві в неділю, 24 листопада. Акція на підтримку угоди про асоціацію з ЄС має розпочатися о 13:30 під Посольством України у Польщі. Також акції відбудуться у Вроцлаві та Кракові.

У Берліні акцію збирають у неділю, 24 листопада, о 12 годині біля Бранденбурзьких воріт.

Українці Італії також уже заявили про свій протест проти призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС – перший протест відбудеться в Римі.

До протесту українців у Нью-Йорку закликає й Український конгресовий комітет Америки. Також акції відбудуться у Пармі та Клівленді, Чикаго, Вашингтоні.

У Канаді українці збираються в Торонто. У Великобританії – в суботу о 12:00 на Парламентській площі в Лондоні. Усіх просять приходити із прапорами України та ЄС. Також українці зберуться у Брюсселі, Відні, Парижі, Ліссабоні та Талліні.

Джерело: www.pravda.com.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги