ГУРТ запрошує ОГС із Запорізької області долучитися до дослідження

Ресурсний центр ГУРТ запрошує громадські організації, благодійні організації і благодійні фонди Запорізької області долучитися до дослідження стану організацій громадянського суспільства, яке здійснюється в межах проекту «Зміцнення спроможності та мереж громадських організацій Запорізької області». Щоб взяти участь у дослідженні, заповніть опитувальник за посиланням до 18:00 3 лютого 2016 року.  Для цього вам знадобиться всього 10 хвилин!

Мета дослідження – визначення рівня розвитку ОГС Запорізької області, з’ясування їхнього потенціалу, цілей, сильних і слабких сторін та обмежень, а також визначення потреб ОГС в розвитку спроможності розробляти та реалізовувати проекти та програми з метою подальшого розроблення тренінгового курсу зі зміцнення управлінської спроможності організацій.

Організації, які долучаться до опитування, будуть запрошені до участі у тренінговій програмі та у відкритому просторі, під час якого вони зможуть розробити мікропроекти.

Увага! Всі дані, отримані в результаті опитування, вважаються конфіденційними.

Детальніше про проект читайте за посиланням.

Проект «Зміцнення спроможності та мереж громадських організацій Запорізької області» реалізується Ресурсним центром ГУРТ в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти

 Ресурсний центр ГУРТ