Літо – час неймовірних можливостей. Цей період необмеженної свободи для студентів відкриває багато перспектив. Хтось залишається у місті та проводить час, займаючись корисними справами, для когось літні канікули – це можливість покращити свій матеріальний стан, влаштувавшись на роботу чи підробіток, а хтось не уявляє своє літо без пляжу, моря та відпочинку з друзями. Як проводять своє літо студенти ЗНУ, з’ясовували «Пороги».
Максим, біологічний факультет
– Я продовжую відриватись по повній, гуляти з друзями, ходити на природу та насолоджуватись життям.
Юлія, факультет журналістики
– Спочатку я пройдила літню практику, на якій продуктивно попрацювала, щоб на четвертий курс в мене був гарний творчий доробок. Зараз збираюсь відвідти своїх друзів у Кривому Розі. Далі сімейна поїздка на море і можливо залишиться час для непродуманних подорожей.
Юрій, математичний факультет
– Враховуючи те, що ми наприкінці навчання ми здавали проект по стовренню власного сайту, зараз я займаюсь його вдосконаленням, а у вільний час гуляю з друзями.
Анна, факультет фізичного виховання
– Я вже побувала в селі, як і раніше допомагала своїй бабусі. Зараз планую влаштуватся на роботу та сдати іспити на права. Ось і все, часу залищилось мало, але я покваплюсь, щоб встигнути все зробити.
Валерія, філологічний факультет
– Я дуже люблю читати. Кожного літа я ставлю собі ціль, складаю список книг, які я хочу прочитати за ці три місяці. І як правило, я перевиконую цей план. Ще хочу підтягнути німецьку.
Сергій, факультет іноземної філології
– Літо – це маленьке життя. Треба провести його так, щоб спогади зігрівали взимку. Разом з друзями я часто виїжджаю на море. Беремо з собой намети, ковдри, дрова для багаття, продукти харчування і влаштовуємо нічліг під зоряним небом. Ще я не забуваю про своїх родичів, які живуть в іншому місті.Збираюсь погостювати до них кілька днів, влаштую їм сюрприз своїм приїздом.
Микола, історичний факультет
– У мене є велика мрія. Я не знаю ще напевно, чи здійсню я свої плани, це наразі не від мене залежить, протее якщо все вийде – я поїду в Італію на археологічні розкопки.
Світлана, економічний факультет
– Я працюю у літньому дитячому таборі вожатою. Просто я дуже люблю дітей і море. А ця робота дає мені змогу поєднувати приємне з корисним.
Юлія, факультет менеджменту
– Я просто обожнюю літо. Це моя улюблена пора. Зазвичай я складаю список «Обов’язково зробити за літо» і неквапливо виконую його пункти. Зараз я їду у Київ, дуже полюбляє це місто. На серпень теж грандіозні плани – відмітити свій день народження, проїхатися автостопом по країні, прочитати книги, ще хочу поїхати з палаткою до Карпатських озер. Сподіваюсь, часу вистачить.
Анастасія, факультет соціології та управління
– Вирішила, що останній місяць літа я проведу вдома. Я не із Запоріжжя, а тому дуже скучила за рідною домівкою. Тому з нетерпінням чекаю зустрічі з батьками, друзями та знайомими, також буду активно відпочивати.
Автор: Сергій Маловічко
Фото: mygazeta.com