Акція добра “GoodCrossing”

29 вересня у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася благодійна акція “GoodCrossing“. Вже традиційне святкування напередодні Всеукраїнського дня бібліотек цього року вирішили поєднати з благодійністю. Головною метою заходу є допомога дітям, що хворі на муковісцидоз – спадкове  невиліковне захворювання. Організаторами стала бібліотека, а також благодійний фонд “Счастливый Ребенок”. Лозунг заходу – “Good Crossing: З любов’ю до людей, з любов’ю до книжок“.

Захід почався з ярмарки, де кожен бажаючий мав змогу придбати домашні молочні, м’ясні продукти, солодощі, пахучі та чайні трави, сувеніри ручної роботи, а також літературу. До цього дійства також були залучені представники Ісламського Культурного Центру та Громадської спілки “Всеукраїнська асоціація “Альраід”. Частка зароблених грошей піде на підтримку хворих дітей. Були виставлені окремі скриньки для грошової пожертви.

Волонтери організували майстер-класи для дітей з розпису камінців, гри на музичних інструментах, малювання та багатьох інших видів “хенд-мейду”. За підтримки “Спільно HUB” бажаючі також могли пограти у міні-гольф на спеціальній локації. Окрім цього, за участі німецької суспільної організації GIZ “Терапевтичні собаки для України” відбувся захід з каністерапії* для дітей. Для публіки також працював аніматор у ролі пірата Флінта, а на площі лунала популярна українська музика.

В той же час у холі бібліотеки відбувся благодійний збір поношеного одягу, а у аудиторії відбулися тематичні лекції, які були присвячені наступним питанням:

  • “Advance – стиль як спосіб життя”
  • “Територія краси”, майстер-клас “Експрес-омолодження рук”
  • “Красиве тіло – не даність, а наше творіння”
  • “Філософія накопичення у новому форматі”
  • “Еко-фешн”

Автор: Микола Мельничук


*Каністерапія – це метод лікування і реабілітації, з використанням спеціально відібраних і навчених собак