Напередодні міжнародного дня жінок, 7 березня, у першому навчальному копусі Запорізького національного університету відбулася прес-конференція з приводу соціальної акції «Я для тебе». Організована вона громадським діячем Дмитром Шумановим та студентським мером міста Запоріжжя Михайлом Федоровим.
Сама акція стартує 8 березня. Суть її полягає в зборі різноманітної літератури в закладах міста та області. Пізніше зібраний книжковий фонд продадуть на аукціоні, а на вилучені гроші придбають обладнання в клас інформатики для однієї зі шкіл міста або дитячого будинку. Яка саме зі шкіл отримає обладнання, вирішать шляхом конкурсу серед усіх загальноосвітніх шкіл Запоріжжя. Сенс заходу в тому, що треба створити оригінальний та цікавий буклет нашого міста, а хто ж стане переможцем, визначить журі конкурсу.
На прес-конференції бажаючі могли поставити запитання з приводу акції організаторам та партнерам, а саме: студентському меру Запоріжжя Михайлу Федерову, громадському діячу Дмитру Шуманову, заступнику генерального директора корпорації «Кераміст » Ігорю Гармашу та редактору газети «Улица Заречная» Дмитру Єгорову.
Головними інформаційними партнерами заходу є газета «Улица Заречная» та сайт «061».
Літературу можна приносити до пунктів прийомів:
ВМГО «Євромолодь» вул. Чумаченко 25а в приміщенні автошколи з 11.00 до 18.00;
Кафе «Бастіон» вул. Правди 45а з 11.00 до 18.00;
5 корпус ЗНУ, ауд. 111 з 9.00 до 16.00;
4 корпус ЗНУ,ауд. 210 студрада ЗНУ, з 9.00 до 16.00;
Корпорація «Кераміст» вул. Трегубова 1 з 10.00 до 17.00;
ДЦ «Апельсин» Дніпропетровське шосе 30 з 11.00 до 18.00;
Фонд підтримки підприємництва, вул. Радянської України 90 з 10.00 до 17.00.
Прийомні пункти приймають літературу з 11 березня до 12 квітня.
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Крістіна Ралко