Запоріжці урочисто привітали теплі весняні дні 6 квітня, провівши вже традиційний суботник. Усі охочі, озброївшись лопатами, граблями, віниками й навіть вилами, розійшлися містом, аби привести його до ладу після довгих зимових днів.
Сміття прибирали не тільки в скверах та парках, а й на тротуарах та у поліссях. Звичайно, не забули й про запорізьку гордість – о. Хортиця, де, крім цього, висадили молоді дерева. Добру справу зробили й для перелітних птахів – активісти розвісили в парках шпаківні.
«Пороги» побували в парку Перемоги, де серед працюючих побачили студентів та школярів. Виявилося, що вони також не байдужі до рідного міста: «Діти готові трудитися, але їм потрібні якісні інструменти, а також та ділянка, яка їм під силу», – зауважила класний керівник однієї з груп Наталя Леонідівна.
Підбиваючи підсумки, варто сказати, що суботник пішов Запоріжжю на користь, адже волонтери обпиляні старі дерева, посадили нові, пофарбували лавки, підтягнуті дроти й прибрали сміття.
Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Вячеслав Чиженок