Запорізький театр запрошує на робочий вікенд з кавовим безлімітом

Запорізька нова драма пропонує всім, хто любить театр і добру компанію, провести разом вихідні 24-25 червня. В обмін на робочі руки команда Нової драми гарантує дружню атмосферу, чай-каву та запрошення на будь-яку зі своїх майбутніх подій.

Робочий вікенд відкриває новий етап у роботі молодого театру та передбачає спільне оздоблення простору для вистав, що створюється на базі арт-центру Loft MLYN (вул. Серікова, 30, зуп. Автовокзал). Запорізька нова драма відома тим, що реалізує свої проекти за принципом максимальної відкритості, тут завжди відкриті до ідей та пропозицій. Тож невипадково команда театру вирішила підготувати творчий майданчик, де відбуватимуться наступні прем’єри, разом зі своїми постійними та потенційними глядачами.

Робота не обіцяє бути простою – приміщення потребує миття, шпаклювання, фарбування. Організатори заходу забезпечують своїх помічників необхідними матеріалами і просять лише вбратися в зручний одяг, придатний для такої діяльності. Протягом вікенду відкрито безліміт на каву, чай та, звісно, воду. Окрім того, усі волонтери отримають можливість вільного відвідування будь-якої театральної події в новому просторі.

Нагадаємо, що вистави Запорізької нової драми відбувають щовихідних, 2 дні поспіль, о 19:00. Усі анонси й новини публікуються на сторінці театру в фейсбуці.

Довідка

Театр “Запорізька нова драма” створений 24 серпня 2014 року. Датою відліку вважається напівдокументальна вистава “Котел”, вперше зіграна простонеба. За час існування трупа театру здійснила постановки чотирьох вистав, організувала фестивалі “Дні української драми” (в рамках фестивалю “З країни в Україну”) та “Ніч української драми” (в рамках фестивалю “Запорізька книжкова толока”), сама взяла участь у кількох театральних фестивалях та з гастролями відвідала мистецькі платформи у Києві, Львові, Сєвєродонецьку. Головний фокус уваги театру – робота з новою українською драмою, молодими драматургами, які пишуть п’єси, актуальні в умовах сьогодення.